Młode kobiety wychodzą po północy z… plebanii na krakowskich Azorach [video]

Musisz przeczytać

Skandal w jednej z krakowskich parafii? W mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik pokazujący, jak księża wypuszczają z plebanii młode kobiety.

O sprawie informuje Super Express. „Skandal w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie na Azorach. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak się imprezuje na plebanii – stało się to właśnie jasne. Jeden z przechodniów po 1.00 w nocy nagrał księży wypuszczających z parafialnego budynku młode kobiety” – czytamy w Super Expressie. A video można obejrzeć na Twitterze „Gazeta Stonoga”…

Do publikacji odniosła się parafia. „Księża nie byli pijani. Trzeba także zaznaczyć, że na terenie Parafii nie było obecnego jej Proboszcza, który przebywa aktualnie za granicą; w tej sytuacji jego obowiązki pełni wikariusz i tak należy interpretować słowa wypowiedziane na nagraniu” – można przeczytać w tym oświadczeniu. „Z oświadczenia wynika też, że parafia ustaliła już tożsamość kobiet towarzyszących w nocy księżom. Według nich, wszystkie są dorosłe, a przynajmniej jedna z nich przebywała na plebanii z mężem, który…. akurat wyszedł wcześniej. – Wszyscy są gotowi złożyć zeznanie w tej sprawie; zabezpieczone zostało też nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wyjścia zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz zachowanie nagrywającego” = podaje Super Express.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

21 KOMENTARZE

21 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca