Internauci miażdżą Zarząd Dróg Miasta Krakowa! „Dewastacja”, „oszpecanie”, „patologia”

Musisz przeczytać

„Co na to UNESCO? To jest dramat co robicie” – to jeden z delikatniejszych wpisów pod postem Zarządu Dróg Miasta Krakowa. Miejska intystucja postanowiła pochwalić się… malowaniem kopert w centrum Krakowa.

„Linie ciągłe, przerywane, strzałki oraz symbole – to te elementy oznakowania poziomego są malowane przy użyciu białej farby na bazie żywicy akrylowej. Ekipy pracują metodą na zimno przy użyciu specjalistycznego sprzętu – malowarki hydrodynamicznej i pneumatycznej. W innych miejscach aby spotęgować efekt odblasku – świeża warstwa farby posypywana jest materiałem wykazującym niezwykle dużą odporność na ścieralność, tzw. mikrokulkami szklanymi” – czytamy we wpisie Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Internautom puściły nerwy. „W jakim celu to oszpecanie?” – zapytał jeden z użytkowników. Inny internauta dodał: „Ciekawe jak to będzie wyglądać kiedy „ktoś” zmieni zdanie i trzeba będzie koperty usunąć, też tak pięknie będą sfrezowane jak na połowie ulic w Krakowie?”

❓ Poznajecie tę ulicę z Kraków PL, z pewnością 😉 🦺 🚧 Linie ciągłe, przerywane, strzałki oraz symbole – to te elementy…

Posted by Zarząd Dróg Miasta Krakowa on Wednesday, August 11, 2021

Pod postem rozgorzała dyskusja, a większość komentarzy uderzała w ZDMK. Padają słowa o dewastacji, psuciu centrum, internauci wywołują do zabrania głosu Monikę Bogdanowską, wojewódzką konserwator zabytków. Prezentujemy oryginalną pisownię):

„Masakra! Jak wam mie wstyd tak szpecic miasto”

„Gdzie kończy się rozum, tam zaczyna się ZDMK”

„Na czole sobie wymalujcie, a nie w zabytkowym centrum”

A Wy co sądzicie?

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca