To jest hit internetu! Agnieszka Radwańska została wokalistką! Posłuchajcie nagrania [wideo]

fot. Youtube

Odwieszająca na kołek rakietę Agnieszka Radwańska spełniła swoje marzenie i… została wokalistką. Wspólnie z Caroline Wozniacki nagrała piosenkę, która zostanie zaprezentowana w czasie benefisu tenisistki w Tauron Arenie, który odbędzie się już 21 maja.

Radwańska poinformowała kibiców o zakończeniu kariery w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas zapowiadała, że choć nie ma sprecyzowanych planów dotyczących dalszych losów jej kariery, to ma pewne marzenia i pasje, którym chciałaby się oddawać. – Koniec kilkunastoletniej przygody z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem – wyjaśniła w rozmowie z Polsatem Radwańska.

Jedną z nich jest taniec. Popularna „Isia” prezentuje swoje talenty taneczne w 9. edycji Tańca z Gwiazdami.

Drugą zaś śpiew. Radwańska postanowiła wejść do studia, w którym ze swoją przyjaciółką – Dunką Caroline Wozniacki i nagrała piosenkę na zakończenie kariery. Słowa do polsko-angielskiego utworu „We love tenis” napisał znany tekściarz Jacek Cygan, muzykę stworzył Piotr Rubik.

Posłuchaj piosenki w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej i Caroline Wozniacki.

Agnieszka Radwańska i jej piosenka

Agnieszka Radwanska kończy swoją wielką przygodę z tenisem 🎾, ale już ma dla Was niespodziankę! ❤️🎤🎧🎶Razem z Caroline Wozniacki nagrała piosenkę „We love tenis” (tekst Jacek Cygan, muzyka Piotr Rubik). Posłuchajcie ⤵️⤵️Piosenka powstała z okazji uroczystego benefisu wieńczącego karierę sportową Agnieszki Radwańskiej. Na transmisję zaprosimy Was 21 maja do TVP1| #BądźmyRazem

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Wtorek, 26 marca 2019

Zobacz także