Jak szybko i bezproblemowo wynająć pokój? Poznaj Rezuro!

Musisz przeczytać

Najem średnioterminowy stał się bardzo popularny zwłaszcza w czasie pandemii. Również kontakty online znacznie się zacieśniły. Coraz więcej rzeczy robimy za pośrednictwem internetu. Dlaczego więc nie skorzystać z najmu średniotreminowego i nie wynająć pokoju całkowicie online?  Na szczęście obecnie istnieje taka możliwość! Rezuro to platforma, oferująca wynajem pokoi i mieszkań bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że znajdziesz interesującą cię nieruchomość, zarezerwujesz ją, przejdziesz weryfikację i gotowe! To innowacyjne rozwiązanie daje wiele możliwości zarówno najemcom, jak i właścicielom lokali.

Jak działa Rezuro?

Rezuro to miejsce, w którym osoby zainteresowane wynajęciem mieszkania bądź pokoju mogą odnaleźć setki ciekawych propozycji z największych miejsc w Polsce. Mieszkania dostępne są w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Wystarczy wejść na rezuro.com i znaleźć interesującą lokalizację. W umieszczonym ogłoszeniu wyszczególniono wszystkie niezbędne informacje – w tym wyposażenie mieszkania, liczbę lokatorów, liczbę pokoi i łazienek. Dostępne są również preferencje co do posiadania zwierząt czy palenia papierosów. Bardzo ważną informacją jest minimalny czas wynajmu – właściciele nieruchomości określają, czy chcą wynająć pokój lub mieszkanie na minimum tydzień bądź miesiąc. To właśnie jedna z wielu zalet Rezuro – nie musisz deklarować się na wynajmowanie danej nieruchomości przez długi czas. Możesz wprowadzić się na tydzień, przetestować pokój i podjąć decyzję, czy przedłużasz umowę, czy też szukasz innego lokalu.

Kolejną zaletą Rezuro są elastyczne płatności. To szczególnie ważne w czasach, kiedy nie mamy pewności, czy sytuacja zmusi nas do zamknięcia części branż. Dzięki Rezuro możesz ustalić z właścicielem mieszkania, w jakich odstępach czasowych chcesz uiszczać należność za wynajem. Czynsz możesz płacić co tydzień lub co miesiąc w zależności od preferencji. Co ważne, wynajmując lokal za pośrednictwem Rezuro, nie musisz płacić kaucji.

Korzyści dla właścicieli lokali do wynajęcia

Rezuro dba nie tylko o najemców, lecz także o właścicieli lokali do wynajęcia. Po pierwsze, właściciel mieszkania nie musi już weryfikować potencjalnego najemcy. Rezuro zrobi to za niego! Na platformie przeprowadzana jest weryfikacja w czterech etapach:

Etap 1: Weryfikacja numeru telefonu najemcy.

Etap 2: Weryfikacja poprzez media społecznościowe – logowanie przez Facebooka.

Etap 3: Weryfikacja wynajmującego za pośrednictwem jego konta bankowego.

Etap 4: Weryfikacja wpływów na konto bankowe potencjalnego najemcy.

Oprócz tego Rezuro daje właścicielom dostęp do platformy. Za jej pośrednictwem można wygodnie rozliczać należności za mieszkanie, a w razie potrzeby – wysyłać wiadomości z przypomnieniem o płatności. Dzięki tej funkcjonalności właściciel już na pierwszy rzut oka widzi, który czynsz został uiszczony, a który czeka na płatność. Atrakcyjną kwestią jest połączenie Panelu Gospodarza z systemem szybkich płatności, dzięki czemu kwota z konta najemcy jest niemal od razu dostępna na koncie właściciela lokalu.

Kto korzysta z Rezuro?

Rezuro to platforma szczególnie popularna wśród osób, które zmieniały miejsce zamieszkania podczas pandemii. Kilkukrotne powroty do biur zmusiły wiele osób do podpisywania długotrwałych umów wynajmów pokoi czy mieszkań, co podczas konieczności ponownej pracy zdalnej było dużym utrapieniem. W Rezuro nie ma takiego problemu! Umowę najmu możesz swobodnie przedłużać na wybrany okres. Jeśli więc po trzech miesiącach pracy w biurze okaże się, że ponownie konieczne będzie przejście na home office, możesz swobodnie rozwiązać umowę najmu i wrócić do domu rodzinnego.
Z Rezuro korzystają także studenci – zwłaszcza ci, przyjeżdżający do Polski w ramach programu Erasmus. Mają oni spory problem z wynajęciem pokoju na czas krótszy niż rok. Tymczasem większość takich wymian trwa jedynie kilka miesięcy. Rezuro jest więc idealnym rozwiązaniem ich problemów!

Z platformy coraz częściej korzystają również pracownicy, którzy często podróżują między miastami, a do tej pory korzystali z hotelowych pokoi. Wielu z nich ceni sobie swobodę, jaką daje wynajęcie mieszkania bądź pokoju za pośrednictwem Rezuro. Takie rozwiązanie pomaga im zaoszczędzić pieniądze, a równocześnie poczuć się jak w domu podczas delegacji.

Rezuro to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie elastyczny najem średnioterminowy. Swoboda, jaką daje możliwość skorzystania z danego pokoju bądź mieszkania przez czas krótszy niż rok, przemawia za skorzystaniem z tego rozwiązania. Jego zalety doceniają nie tylko najemcy, lecz także gospodarze. Jeśli więc jesteś właścicielem mieszkania w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu czy Krakowie, koniecznie dołącz do Rezuro i ciesz się korzyściami, jakie daje platforma.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca