Jak zorganizować dziecku przyjęcie komunijne z marzeń?

Musisz przeczytać

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Oczywiście istotą tego święta jest przyjęcie sakramentu. Pamiętajmy jednak, że tego dnia głównym bohaterem jest dziecko, a samo wydarzenie jest radosne. Warto zatem dołożyć starań, aby były to niezapomniane chwile. Podpowiadamy, jak zorganizować przyjęcie komunijne z dziecięcych marzeń.

Zadbaj o rozrywkę dla dzieci – stwórz atrakcyjny park rozrywki

Przyjęcie komunijne to doskonała okazja, by spotkać się z dawno niewidzianymi członkami rodziny. Mimo codziennego zabiegania w tym dniu wszyscy chcą towarzyszyć dziecku. Pamiętaj jednak, że dla dzieci siedzenie przy stole i przysłuchiwanie się rozmowom dorosłych jest po prostu nudne.

Z reguły wśród gości są także inne dzieci – kuzynostwo dziecka pierwszokomunijnego czy też dzieci przyjaciół rodziny. Warto zapewnić im dodatkowe atrakcje. Nawet jeśli to tylko gromadka dzieci. Dodatkowo można zaangażować animatora do opieki nad młodszymi dziećmi; to również świetna opcja. Dorośli nie będą wówczas musieli martwić się bezpieczeństwem dzieci podczas swobodnej zabawy.

Dmuchańce – sprawdzona atrakcja dla dzieci

Najbardziej lubianą przez dzieci atrakcją są dmuchańce (https://oli-dmuchance.pl/). Jest to atrakcja, którą uwielbiają wszystkie dzieci bez wyjątków. Nie ma zatem obawy, że któremuś dziecku dmuchańce się nie spodobają. Dmuchane zjeżdżalnie, zamki dmuchane, tory przeszkód, dmuchane place zabaw (tematyczne: „Ocean park”, „Psi patrol”, „Małpki”, „Ocean”, „Wulkan”, „Barbados”) – to atrakcje, które zachwycą dzieci i zajmą je na dłużej. Warto też pamiętać, że dmuchane atrakcje są bezpieczne dla dzieci (oczywiście pod okiem osoby dorosłej).

Miękkie elementy nie stwarzają niebezpieczeństwa urazów czy nabicia guza. Dmuchawa utrzymuje stały poziom powietrza, a cała konstrukcja dmuchańca jest niezwykle stabilna. Warto też wspomnieć o tym, że dmuchańce są łatwe w utrzymaniu czystości. Ich powierzchnia jest czyszczona i dezynfekowana po każdej zabawie.

Dmuchane zjeżdżalnie i inne atrakcje

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie to nie wszystko. Możesz zdecydować się również na takie dodatkowe atrakcje, jak: maszyna do robienia lodów czy też urządzenie do przygotowania popcornu lub granity.

Innymi ciekawymi atrakcjami mogą być: foto-budka (dzięki temu każde dziecko będzie miał pamiątkę), pokaz iluzjonisty, malowanie twarzy. Podczas wybierania lokalu na przyjęcie komunijne zwróć też uwagę na to, czy w restauracji znajdzie się miejsce na kącik do rysowania.

Wynajem dmuchańców – na co zwrócić uwagę, organizując atrakcje dla dzieci?

Dmuchane parki rozrywki można wynająć. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://oli-dmuchance.pl/kategoria-produktu/wynajem/. Kluczowe jest bowiem znalezienie rzetelnej firmy, która zajmie się zorganizowaniem takiej atrakcji.

Dobra firma oferująca wynajem dmuchańców ma w ofercie korzystne pakiety. Wynajęcie kilku urządzeń i stworzenie swego rodzaju parku rozrywki jest wówczas przystępne cenowo. Dzieci zyskują różnorodne atrakcje, które na pewno im się nie znudzą, a ponadto nie będą musiały czekać w kolejce do jednego dmuchańca.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem dmuchanych atrakcji, to nie będziesz musiał niczym się martwić. Wystarczy tylko, że przygotujesz teren pod dmuchany plac zabaw. Pracownicy przyjadą we wskazane miejsce odpowiednio wcześniej – tak, aby rozłożony plac zabaw czekał już na dzieci. Po skończonej imprezie atrakcje zostaną zaś zdemontowane. Wystarczy zadzwonić i ustalić termin oraz godzinę, o której impreza ma się rozpocząć.

Warto wiedzieć, że firma wynajmująca dmuchańce może udostępnić pracownika, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem dzieci. Taka dodatkowa osoba do opieki nie generuje dużych kosztów, natomiast zapewnia spokój.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca