Jakich samochodów mogą się spodziewać osoby wynajmujące samochód w Krakowie?

Jakich samochodów mogą się spodziewać osoby wynajmujące samochód w Krakowie?

Kilka godzin spędzonych w pociągu, autobusie czy samolocie może nie napawać optymizmem – po takiej wyprawie każdy z nas marzy o tym, aby jak najszybciej móc znaleźć się w hotelu. Problem jednak pojawia się już w sytuacji, gdy stojąc z wielkimi walizkami, zostaje nam polegać jedynie na komunikacji miejskiej lub drogich taksówkach. Na szczęście istnieje jeszcze jedno rozwiązanie – możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów Carfree.

Wynajem samochodów w Krakowie – jak to działa? 

Turyści odwiedzający Kraków mają możliwość obejrzenia wielu niezwykłych zabytków, których obecność na dobre wpisała się w karty historii Polski. Zdecydowana większość z nich mieści się w ścisłym centrum, jednak na obrzeżach miasta i trochę dalej również znaleźć można miejsca warte zobaczenia. Takim przykładem mogą być: słynna Kopalnia Soli w Wieliczce czy też Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Niestety podróż z centrum może zająć sporo czasu, zwłaszcza gdy podróżujemy w kilka osób, a wśród pasażerów są dzieci. To właśnie z myślą o tych, dla których czas i komfort podróży nie pozostaje bez znaczenia, Carfree stworzyło wypożyczalnie samochodów. 

Wynajem samochodu w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które podróżując, potrzebują samochodu na krótki okres, nie dłuższy niż miesiąc. Korzystając z tej opcji, klient otrzymuje nowy (nie starszy niż 3 lata), doskonale wyposażony pojazd w dobrej cenie na dogodnych warunkach. Wybierając opcję wynajmu krótkoterminowego, klient nie musi martwić się o koszt ubezpieczenia, kaucji czy innych opłat uzupełniających. Wystarczy wybrać swoją ulubioną markę, określić czas wynajmu i odebrać samochód. 

Z wynajmu samochodów skorzystać mogą też osoby, które potrzebują samochodu na dłuży okres. Mogą skorzystać z oferty wynajmu średnioterminowego (trwającego od 1 do 24 miesięcy), czy też długoterminowego (od 2 do 5 lat). 

Wypożyczalnia Carfree – jakie samochody mogę wynająć w Krakowie? 

Klienci korzystający z usług wypożyczalni Carfree mają do wyboru samochody znajdujące się w kilku najpopularniejszych segmentach: A, B, C, C+, SUV, D, P, M, N, R, ale również w segmencie Sport czy Premium. Większość pojazdów posiada opcję automatycznej skrzyni biegów, a dodatkowo żaden z nich nie jest ograniczony limitem kilometrów. 

Miłośnicy małych, miejskich aut mogą zdecydować się na Skodę Citigo z niewielkim spalaniem czy też wypróbować Hyundaia I20. Potrzeby większej rodziny bez problemu zaspokoi Opel Astra czy Seat Leon. Natomiast amatorzy SUV-ów powinni wypróbować Mazdę CX5 z automatyczną skrzynią biegów czy też Nissana Qashqai dostępnego zarówno w manualnej, jak i automatycznej skrzyni.

W wypożyczalni samochodów Carfree każdy znajdzie samochód dla siebie. Sympatycy sportowych aut mogą wypożyczyć Mercedesa A45 AMG w automacie, a wieloosobowe rodziny jednego z busów np. Opla Vivaro czy Toyotę Proace

Wypożyczalnia Carfree – gdzie mogę wypożyczyć samochód w Krakowie?

Osoby, które chcą wypożyczyć jeden z samochodów dostępnych w ofercie Carfree, mogą to zrobić, aż w czterech lokalizacjach: na lotnisku Kraków – Balice, na dworcu Głównym PKP, na dworcu Kraków Płaszów oraz… w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Wybrane miejsce odbioru czy też zwrotu samochodu nie ma żadnego wpływu na jego cenę, ponieważ wypożyczalnia nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, w tym nawet kaucji.

Chcąc dowiedzieć się więc, ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Kraków-Balice wystarczy po prostu wybrać odpowiedni samochód. Przykładowo za Mitsubishi Space stara znajdującego się w segmencie A, należy zapłacić 95 zł brutto. Za większy samochód, np. Skodę Fabię czy Forda Fiestę przyjdzie nam zapłacić 109 zł brutto, a za jakiegokolwiek SUV-a w automacie, zapłacimy 229 zł brutto za dobę wypożyczenia.

Każdy pojazd dodatkowo można „skonfigurować” pod swoje potrzeby, wykupując np. fotelik dla dziecka, nawigację GPS czy też pozostawiając sobie możliwość oddania brudnego samochodu.

Zobacz także