Jakie plany ma Kinga Duda? Dziadek zdradza, co będzie robić córka prezydenta

Kinga Duda, która przyleciała ze stażu w Londynie, by wesprzeć tatę w samej końcówce kampanii wyborczej, zostaje w Polsce! – ustalił Super Express. – Kinga zakończyła już staż zagraniczny i zaczyna w Polsce aplikację – zdradza w rozmowie z Super Expressem prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec prezydenta Andrzej Dudy i dziadek Kingi Dudy.

Jak podaje se.pl, dopiero kilka dni przed wyborami prezydenckimi Kinga Duda wróciła do Polski, by wesprzeć w kampanii swojego tatę, biorąc udział w jednym ze spotkań z wyborcami. „Jaka przyszłość czeka teraz Kingę? Czy zostaje w Polsce, czy wróci za granicę, by tam robić międzynarodową karierę? Szczegóły ujawnił nam jej dziadek, prof. Jan Tadeusz Duda” – informuje Super Express.

– Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – opowiada dziennikarzom „Super Expressu” dziadek Kingi Dudy.

„Z jej pobytu w Polsce cieszy się też na pewno sam prezydent. – Chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać” – przypomina Super Express niedawną wypowiedź Andrzej Dudy.

(red)

Internetowa pożyczka – 4 kroki do zasilenia budżetu domowego

 

Najnowsze

Co w Krakowie