Jeśli dziś poniedziałek, to będzie blokada ulic Krakowa. I walenie w gary

Musisz przeczytać

Kilka form poniedziałkowego protestu w Krakowie zapowiada Strajk Kobiet. Na parkingach zostanie zorganizowane zgromadzenie w samochodach. Będzie też blokada ulic w mieście. A w całym mieście maja się odbywać koncerty na kuchennych akcesoriach „Więcej pary! Walimy w gary!”.

Wprawdzie protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego organizowane są spontanicznie, ale poniedziałek ma być tym dniem w tygodniu, kiedy Strajk Kobiet daje o sobie znać w bardziej donośny i radykalny sposób. To dlatego kierowcy muszą spodziewać się blokad na ulicach Krakowa.

W poniedziałek, 23 listopada protest może mieć kilka form. W każdym miejscu można spodziewać się osób, które będą grać na garnkach, pokrywkach i innych kuchennych akcesoriach. Strajk Kobiet nazywa to koncertami „Więcej pary! Walimy w gary!”

Fot. Facebook Strajk Kobiet

To głośna forma protestu, ale chyba najmniej uciążliwa dla osób postronnych. Ta bardziej radykalna będzie polegała na blokowaniu kilku parkingów. Najbardziej radykalna będzie blokada ulic. Jakich? To Strajk Kobiet zdradzi na krótko przed protestem. Chcący uniknąć stania w korkach powinni dotrzeć do domu przed godz. 18, bo właśnie wtedy Strajk Kobiet zamierza rozpocząć blokadę.

Fot. Facebook Strajk Kobiet

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca