Jeździ po kraju i niesie radość dzieciom. Marshall odwiedził szpital dziecięcy w Krakowie (ZDJĘCIA)

Sebastian Kozielski – czyli słynny Marshall – Pies do zadań specjalnych odwiedził Dziecięcy Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Krakowianin, który w niecodziennym przebraniu, od lat pomaga dzieciom, przyjechał z wizytą do małych pacjentów.  Były zdjęcia z małymi pacjentami i wspólna zabawa.

Kim jest Marshall? To bohater ukochanej przez najmłodszych bajki „Psi Patrol”. W rolę sympatycznego psiaka od blisko dwóch lat wciela się Sebastian Kozielski. 34-letni mieszkaniec Krakowa, który jeszcze niedawno  wiódł zwyczajne życie, zmienił je zupełnie po wybuchu wojny na Ukrainie. Ogrom nieszczęścia i cierpienie najmłodszych dzieci uciekających przed bombami sprawił, że postanowił pomagać w bardzo nietypowy sposób. Został postacią jednej z ulubionych bajek – dzielnym dalmatyńczykiem strażakiem. Od dłuższego czasu Kozielski odwiedza także chore dzieci w szpitalach w całej Polsce, bierze również udział w wielu akcjach charytatywnych.

 – Dziękujemy naszemu ulubionemu psu, Marshall – Pies do zadań specjalnych, oraz jego niesamowitym przyjaciołom za niezapomnianą wizytę w naszym Szpitalu! Ich obecność sprawiła, że dzień naszych małych pacjentów stał się radośniejszy, a prezenty dodały im energii i uśmiechu od ucha do ucha! Marshall i jego ekipa to prawdziwi bohaterowie z wielkim sercem – napisał szpital w mediach społecznościowych. 

fot. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Najnowsze

Co w Krakowie