Justin Bieber wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, współczesna ikona pop – kultury oraz czołowa postać światowego show-biznesu – Justin Bieber wystąpi w Polsce! Koncert, na który czekają tysiące polskich fanów, odbędzie się 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. Justin Bieber powróci do Polski po siedmiu latach przerwy.

Justin Bieber ogłosił nowe koncerty w ramach długo oczekiwanej trasy Justice World Tour, w tym występ 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków w Polsce. Grając od maja 2022 roku do marca 2023 roku, Bieber zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów.

Nazwa trasy “Justice World Tour” nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu Justina “Justice”, który okazał się światowym hitem. Wydany w marcu 2021 roku, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Album “Justice” został odsłuchany blisko 9 miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty takie jak: “Anyone”, “Lonely” czy “Holy” zdobyły 2 miliardy odtworzeń, stając się hitami. Jeszcze inna muzyczna sensacja z tego wydawnictwa, czyli utwór “Peaches” może pochwalić się imponującą liczbą 2,5 miliardów odsłuchań. Najnowszy duet Justina z Kid LAROI “Stay”, wydany w lipcu tego roku, stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

– Justin Bieber to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna postać współczesnego świata rozrywki. Zarówno jego nowe, jak i starsze hity takie jak: “Peaches”, “Love yourself”, “Sorry”, czy “Baby” od lat biją wszelkie rekordy popularności. Nie ma drugiego artysty, który tak jak on zamieniałby każdy projekt, którego dotyka, w czyste złoto, zachwycając przy tym grono tak oddanych mu fanów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Justina Biebera w Krakowie.

Czego można się więc spodziewać po najnowszej trasie artysty oraz jego koncercie w Krakowie? Występy Justina to jedne z najbardziej widowiskowych show na świecie zachwycają wyjątkowymi efektami specjalnymi, brawurowymi popisami najlepszych tancerzy, wyjątkowymi instalacjami i akrobacjami oraz oczywiście niezastąpionym wokalem i charyzmą głównego bohatera. Tym razem artysta wyrusza w trasę z dodatkowym przesłaniem, promującym miłość, zaufanie i dobro, których moc odkrył podczas swojej artystycznej przerwy. Sam Justin przyznaje, że nadchodząca trasa będzie jego najlepszą!

– Ciężko pracujemy nad tym, żeby ta trasa była najlepszą do tej pory. Nie mogę doczekać się koncertów, a przede wszystkim kontaktu z moim fanami – mówił Justin Bieber tuż po ogłoszeniu amerykańskiej części Justice World Tour.

– Koncerty Justina Biebera to zawsze wydarzenia na najwyższym światowym poziomie i produkcje, o których nie da się zapomnieć. Do tej pory mieliśmy przyjemność organizować dwa takie koncerty, w tym pierwszy występ artysty w naszym kraju i jesteśmy bardziej niż gotowi na kolejny! Co więcej wiemy, że fani Justina również, bo to od nich otrzymujemy najwięcej pytań o kolejny koncert idola! – zdradza Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest promotorem wydarzenia.

Czy tym razem Justin zawita na dłużej do Krakowa? W końcu taką obietnicę złożył swoim fanom podczas swojego ostatniego koncertu w tym mieście! – Następnym razem, a obiecuję, że wrócę tu wkrótce, (…) zamierzam zobaczyć w Krakowie wszystko! Lepiej tu bądźcie, kiedy wrócę! – mówił ze sceny Justin podczas swojego koncertu 11 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków.

Koncert Justina będzie muzycznym wydarzeniem 2023 roku! Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie rusza już 18 listopada o godzinie 10:00. Aby wziąć w niej udział wystarczy do 17 listopada (do godziny 15:00) zarejestrować się na stronie biletserwis.pl i wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera Bilet Serwis. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają maila z linkiem do przedsprzedaży. Sprzedaż ogólna biletów na koncert Justina Biebera rusza 19 listopada o godzinie 10:00 na stronie biletserwis.pl. Bilet Serwis jest głównym autoryzowanym punktem sprzedaży biletów na to wydarzenie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie