Z powodu deszczu odwołano awaryjną naprawę na Karmelickiej. Nie będzie komunikacji zastępczej do Bronowic

W weekend synoptycy ostrzegają przed silnym deszczem z burzami. Z tego powodu miasto zrezygnowało z awaryjnych  prac przy sieci wodociągowej na ul. Karmelickiej. Urzędnicy nie informują kiedy awaria zostanie naprawiona.

W sobotę i niedzielę, 5 i 6 sierpnia, na ulicy Karmelickiej miał być  prowadzone prace przy awaryjnej naprawie sieci kanalizacyjnej. W związku z tym zaplanowano wstrzymanie ruch tramwajów na odcinku od Teatru Bagatela do pętli w Bronowicach Małych.  Do Bronowic zamiast tramwajów miały kursować zastępcze autobusy.

Wedle prognoz mogą wystąpić burze, którym będą towarzyszyć silne opady deszczu od 30 do 50 mm, a także porywy wiatru do 70 km/godz. Miejscami może pojawić się grad Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80 proc. – czytamy w komunikacie.

Zła pogoda „uziemiła” również linie sezonowe i rekreacyjne – Przed nami deszczowy weekend. Z tego powodu w sobotę i niedzielę, 5 i 6 sierpnia, nie będą realizowane dodatkowe kursy linii nr 100, 101 i 134, a także nie będą kursować linie nr 352, 427, 434, 497, LR0 i LR2 – informuje Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

Wybierasz się do Ojcowa, Kryspinowa czy ZOO? Z powodu deszczowej pogody miasto zawiesza połączenia

jk

Najnowsze

Co w Krakowie