Kampania wyborcza dobiega końca. Miszalski i Gibała dziękują mieszkańcom

Kandydaci na prezydenta Kraków – Aleksander Miszalski i Łukasz Gibał  – podsumowali kampanię wyborczą. Obydwaj w piątek, czyli w ostatni dzień kampanii, podsumowali minione tygodnie. Jak stwierdzili, był to owocny czas rozmów i spotkań z mieszkańcami.

 – Za kilka godzin zapadnie cisza wyborcza. Chcę więc podziękować Wszystkim Państwu za wsparcie, życzliwość i ogrom energii, który okazywaliście mi i moim współpracownikom w ostatnich tygodniach. Tylko dzięki Państwu ta kampania mogła mieć taki wymiar. Wsparcie każdej mieszkanki i każdego mieszkańca to dla mnie ogromny zastrzyk energii. Bardzo Wam za to dziękuję. Widzimy się przy urnach w najbliższą niedzielę. A od poniedziałku mocno działamy na rzecz Krakowa. Wspólnie. – zadeklarował  Aleksander Miszalski. 

 – Kochani, walczymy o zmianę w Krakowie! Możemy wygrać i zróbmy wszystko, żeby tak się stało! Wyniki sondażowe pokazują, że w niedzielę nawet jeden głos może przesądzić, czy najbliższe 5 lat będzie oznaczało zmianę, czy kontynuację. Od tego, czy Kraków będzie miał niezależnego prezydenta, dzieli nas już tylko jeden krok. Dlatego ogłaszam powszechną mobilizację. Wykorzystajcie jak najlepiej te ostatnie godziny, żeby przekonać do głosowania jak najwięcej znajomych (i nieznajomych też). Niech każdy i każda z nas zabierze ze sobą do komisji wyborczej co najmniej jedną osobę. Dzięki temu w poniedziałek możemy się obudzić w nowym i lepszym Krakowie. Pamiętajcie: o wygranej może zadecydować nawet jeden głos. To może być Twój głos – zaapelował  Łukasz Gibała.

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza, która będzie obowiązywała na terenie całego kraju do godziny 21 w niedzielę. Komisje wyborcze będą otwarte w niedziele od godziny 7 do 21. Oficjalne wyniki powinniśmy poznać w poniedziałek, 22 kwietnia.

 

Najnowsze

Co w Krakowie