„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Kartka z kalendarza – 1 kwietnia. To nie czas na żarty?

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

1 kwietnia to w kartce z kalendarza dzień żartów. Ale dziś, kiedy szaleje koronawirus i bije kolejne rekordy, trudno o uśmiech na twarzy i robienie sobie z kogoś kpin. A może jednak tego nam potrzeba…

Ciekaw jestem, czy internet, gazety i telewizje będą ścigać się o to, kto sprokuruje fałszywą informację, na którą nabierze się najwięcej osób. Złośliwcy zauważą zapewne, że codziennie media wypuszczają stek bzdur, które udają autentyczne fakty i którym wiarę dają miliony.

Przeciwnicy rządu każde wystąpienie premiera i ministrów mogą potraktować jako primaaprilisowy żart. Jak choćby słowa o pokonaniu koronawirusa. Może i człowiek pośmiałby się z tego, gdyby nie to, że pandemia zbiera śmiertelne żniwo.

Z kolei obrońcy PiS-u ataki opozycji uznają za fałszowanie rzeczywistości. Tyle, że te primaaprilisowe informacje wcale nie są dla nich śmieszne tylko wzbudzają jeszcze większą agresję.

I jak w takiej rzeczywistości wymyślić dobry primaaprilisowy żart? Skoro życie robi to za nas codziennie…

Grzegorz Skowron

Teksty publikowane w dziale Publicystyka są prywatnymi opiniami autorów. Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wyrazić swoje zdanie na naszym portalu? Napisz: redakcja@krknews.pl

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca