Kładka przetrwała ledwie rok, dziś zaczyna się jej remont! „W największym rowerowym sezonie…”

Musisz przeczytać

Nierówności, a wraz z nimi niekomfortowy i niebezpieczny przejazd. Dziś zaczyna się remont kładki pieszo-rowerowej wzdłuż ulicy Kamieńskiego. Część rowerzystów jest oburzona wykonaniem, a także terminem prac.

– Chciałbym poznać nazwisko osoby, która to odbierała od wykonawcy – napisał na facebooku jeden z naszych Czytelników, gdy informowaliśmy, że podjęto decyzję o remoncie.

Kładka do użytku została zaledwie rok temu, ale już wtedy rowerzyści zwracali uwagę na niedociągnięcie. Decyzję o remoncie podjęto teraz i dziś robotnicy biorą się do pracy.

Naprawiają kładkę pieszo-rowerową

Naprawiają kładkę pieszo-rowerową
(fot. Rafał Biały)

– Bardzo dobrze, ale szkoda, że dopiero teraz i to jeszcze w największym rowerowym sezonie. I szkoda, że częściowo, a nie cała kładka, bo znowu będą łączenia i proste już to nigdy nie będzie – dodaje innych z naszych Czytelników.

Urzędnicy zapewaniają, że remont będzie prowadzony w taki sposób, by jak najmniej utrudniać życie pieszym i rowerzytom.

„Roboty zrealizuje wykonawca, w ramach gwarancji. W czasie prac na kładce wprowadzone zostaną zmiany dla ruchu rowerowego – będą poruszać się po części przeznaczonej dla pieszych. Ruch będzie cały czas utrzymany. Prace na odcinkach nie będą realizowane równolegle” – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

Remont ma trwać przez cały czerwiec.

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca