Kolejne zmiany na wjeździe do Krakowa. Zamknięte dwie ulice. Utrudnienia przez pół roku!

Od środy, 7 grudnia 2922 roku, zmieni się tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą. – Kierowcy będą mieli do dyspozycji przebudowaną jezdnię po stronie zachodniej – informuje Zarząd Inwestycji Miejskich.

Od jutra po stronie wschodniej al. 29 Listopada, na odcinku od ul. Woronicza do ul. Nad Strugą, występować będą utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych.

– Ruch pojazdów samochodowych zostanie przeniesiony na jezdnię po stronie zachodniej. Ruch w obu kierunkach będzie odbywał się po jednym pasie. Ul. Nad Strugą oraz ul. Woronicza będą zamknięte dla ruchu kołowego. Dojazd do ul. Woronicza będzie od ul. Lublańskiej natomiast do ul. Nad Strugą od ul. Opolskiej. Z terenu O3 Business Campus na al. 29 Listopada będzie możliwość wyjazdu w obu kierunkach – podaje ZIM.

W rejonie prowadzonych robót zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Z kolei ruch pieszych zostaje przeniesiony na stronę zachodnią istniejącymi przejściami dla pieszych. Ruch pieszych na ul. Woronicza zostanie utrzymany po stronie południowej.

– Taka tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać prawdopodobnie do końca kwietnia przyszłego roku – podaje Zarząd Inwestycji Miejskich.

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie