Koncerty i atrakcje dla dzieci. Startuje wakacyjny Kazimierz Summer Festival

1 lipca rusza Kazimierz Summer Festival. W jego ramach odbędą się koncerty, imprezy, pokazy teatralne i warsztaty artystyczne pod gołym niebem. 

Kazimierz Summer Festival rozpocznie się 1 lipca o godz. 19:00. Niezapomniane otwarcie zapewni pokaz laserów do autorskiego setu DJ-a Carsky’ego – artysty, który w swojej twórczości inspiruje się bitami lat 90., klasycznymi instrumentami i wokalami soulowymi.

Impreza inauguracyjna to jednak dopiero początek muzycznych atrakcji. Podczas tegorocznej edycji festiwalu na scenie przy Galerii Kazimierz zaprezentują się m.in. Beauty Plate, Dżaman, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Muzyka Końca Lata, Que Passa, Klinton oraz Justyna Biedrawa. Koncerty będą odbywać się w soboty o godz. 16:00.

– Kazimierz Summer Festival to pomysł na wyjątkowo udane lato w mieście. Oprócz koncertów i setów DJ-skich, przygotowaliśmy również liczne atrakcje dla najmłodszych, m.in. sztuki teatralne, Festiwal Baniek Mydlanych czy warsztaty Street Art – mówi Beata Jankowska, Dyrektor Galerii Kazimierz.

Kazimierz Summer Festival to także szansa na zapewnienie wyjątkowych wakacji najmłodszym. W lipcu i sierpniu odbędzie się aż 5 spektakli teatralnych z udziałem aktorów z Teatru Hurra („Inna Bajka”, „Akademia Pana Piórko”), Teatru Szczęście („Ale Cyrki”), Teatru Kultureska („Przebój Lata czyli Skrzydlaty Odlot”) oraz Teatru Otwartego („Misie”). Dzieci będą mogły ponadto wziąć udział w warsztatach Street Art (29 lipca od godz. 10:00) oraz Festiwalu Baniek Mydlanych (12 sierpnia od godz. 13:00). Na placu przy Galerii Kazimierz odbędzie się również Festiwal Kolorów, podczas którego swój autorski set zaprezentuje DJ Random. Wydarzenie jest zaplanowane na 19 sierpnia.

 

 

 

 

Najnowsze

Co w Krakowie