Koronawirus w Krakowie. KRKnews i U Babci Maliny sponsorują obiady z dowozami dla seniorów!

fot. Foter.com

Nadszedł czas próby, w którym nikt potrzebujący nie może zostać sam. Dlatego KRKnews i Restauracja u Babci Maliny postanowili pomóc najstarszym i najbardziej potrzebującym krakowianom, fundując obiady wraz z dowozem dla mieszkańców Śródmieścia i Krowodrzy.

Pandemia koronawirusa dotyka wszystkich: dzieci, dorosłych i seniorów. Ci ostatni są jednak najbardziej narażeni, ale też często pozostawieni sami sobie.

Krakowianie pomagają im poprzez robienie zakupów, a KRKnews i U Babci Maliny chcieliby dotrzeć do tych, którzy znaleźli się w naprawdę najtrudniejszej sytuacji. Dlatego wspólnie ufundowaliśmy obiady, które najbardziej potrzebujący seniorzy otrzymają pod same drzwi!

Jak otrzymać obiad? Zgłoszenie przyjmujemy mailowo pod adresem obiad@krknews.pl Obiady (zupa + drugie danie ustalane przez restaurację) przeznaczone są dla osób powyżej 70. roku życia z dzielnicy Śródmieście i Krowodrza. Wiadomość musi zawierać imię, nazwisko i adres osoby, do której ma trafić obiad.

Mail może być wysłany również przez osobę z rodziny potrzebującego seniora lub kogoś ze znajomych. O otrzymaniu obiadu decyduje kolejność zgłoszeń.

Na maile czekamy każdego dnia od godz. 11. Tego samego dnia poinformujemy wszystkie osoby, do których nazajutrz dowieziony zostanie obiad.

Liczba obiadów jest ograniczona.

Naszą akcję mogą wspomóc wszyscy chętni poprzez wpłaty na konto wydawcy KRKnews. Dane do przelewu:

Fundacja – Instytut Rozwoju Mediów Lokalnych

Nr konta 05 1140 2004 0000 3202 7899 2933

Nazwa przelewu: Pomagam

Na pomoc potrzebującym seniorom przeznaczone zostanie 100 proc. wpłat.

Ponadto Restauracja u Babci Maliny przypomina również, że obiady wraz z dostawą można zamawiać także za pośrednictwem jej strony internetowej http://kuchniaubabcimaliny.pl/.

Zobacz także