Kraków. Ciała dwóch osób na klatce schodowej w bloku. Syn podejrzany o morderstwo rodziców

W czwartek w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku znaleziono ciała dwóch starszych osób – kobiety i mężczyzny. Policja zatrzymała już sprawcę zbrodni.

Do makabrycznego odkrycia na Prądniku Czerwonym w Krakowie doszło w czwartek rano. Funkcjonariusze otrzymali informację, że na klatce schodowej jednego z bloków na Olszy w Prądniku Czerwonym znajdują się dwie ciężko ranne osoby. – Po wejściu do budynku policjanci zastali ciała nieżyjących osób w starszym wieku. Ofiary to małżeństwo, które ma około 60 lat – przekazał Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

W związku ze sprawą doszło do zatrzymania 38-letniego mężczyzny. To najprawdopodobniej syn ofiar. Jest on podejrzany o popełnienie przestępstwa.

Według wstępnych doniesień 38-latek zaatakował swoją matkę i ojca na klatce schodowej. Motywy działania zatrzymanego mężczyzny pozostają na razie nieznane. 

Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. Uczestniczą w nich policyjni technicy oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. 

Najnowsze

Co w Krakowie