Krakowskie lotnisko zostało wyróżnione

Międzynarodowa Rada Portów Lotniczych przyznała krakowskiemu lotnisku – jako pierwszemu w Polsce – nagrodę w kategorii Best Airport by Size and Region.

To wyróżnienie przyznawane najlepszym lotniskom na świecie według oceny ich pasażerów. Airport Service Quality mierzy zadowolenie pasażerów według 34 wskaźników wydajności, które pozwalają na kompleksową ocenę poziomu świadczonych usług na ścieżce pasażera odlatującego i przylatującego.

– Cieszymy się, że krakowskie lotnisko znalazło się w czołówce najlepszych, europejskich portów lotniczych obsługujących rocznie do 15 milionów pasażerów. Niezależnie od  wielu restrykcji i obostrzeń, które muszą spełnić podróżujący, nasi pasażerowie wysoko oceniają stopień satysfakcji z naszych usług – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Dyrektor generalny ACI, Luis Felipe de Oliveira: – W tym roku bardziej niż jakiekolwiek inne nagrody przyznawane są tym lotniskom, które wsłuchiwały się w potrzeby swoich klientów i dostosowywały oferowane przez siebie usługi i doświadczenia  do zmieniających się potrzeb i oczekiwań w bardzo trudnych warunkach.

ip

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie