Szybkie fakty

Kategoria Miasto
Data 23 grudnia 2024
Czytanie ~1 min
Tematy aleksander miszalski, andrzej adamczyk, Dariusz Klimczak
Miasto · 23 grudnia 2024 · 1 min czytania

Kto był na otwarciu Północnej Obwodnicy Krakowa? Politycy, samorządowcy i mieszkańcy na zdjęciach

Autor: Jarosław Strzeboński Aktualizacja: 23.12.2024 Lokalizacja: Kraków

Na uroczystym otwarciu odcinka drogi ekspresowej S7 i Północnej Obwodnicy Krakowa pojawiło się sporo ważnych osobistości. Byli tam m.in. wicepremier i minister obrony narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, minister infrastruktury Dariusz Klimczak, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Stanisław Bukowiec, wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar, poseł Koalicji Obywatelskiej Dominik Jaśkowiec, marszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka, a także parlamentarzyści z Małopolski. Nie zabrakło prezydenta Krakowa Aleksandra Miszalskiego, byłego prezydenta miasta Jacka Majchrowskiego, byłego ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, samorządowców, przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wykonawców i – co równie ważne – mieszkańców Krakowa. Wszyscy zebrali się, by świętować oddanie do użytku 25 kilometrów nowych tras, które mają zrewolucjonizować komunikację w regionie.

Reklama