Magda Gessler zaskakująco o otwarciu Schroniska Smaków firmowanego jej nazwiskiem

Musisz przeczytać

Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej poinformowało, że otwiera się w sobotę. Zareagowała na to sama Magda Gessler. „Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka, franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie” – napisała znana restauratorka w mediach społecznościowych.

Jak poinformowała Magda Gessler, o otwarciu Schroniska Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej dowiedziała się od męża, który jest w Toronto. Ona sama nie zgadza się z decyzja o otwarciu. Jasno wyraziła swoje stanowisko w mediach społecznościowych.

Ja jako Magda Gessler dowiedziałam się o tej decyzji od mojego męża z Toronto. Nikt mnie nie pytał o moją opinię w…

Posted by Magda Gessler on Friday, January 15, 2021

„Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka, franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie. Jest to jeszcze jedna jego samowola. Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada. To jest duża restauracja ma ponad 300 miejsc siedzących ze względu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuje! Ta opinia dotyczy moich restauracji i tych, które są oznaczone moim nazwiskiem!!! Każdy restaurator jest właścicielem swoich koncepcji na restauracje i na życie. Każdy niech działa według własnego sumienia i potrzeb” – oświadczyła Magda Gessler.

Swoje stanowisko w sprawie otwierania restauracji wbrew rządowym zakazom, gwiazda „Kuchennych rewolucji” wyraziła w kolejnym poście na Facebooku.

„Pytacie się̨ mnie jakie jest moje zdanie na temat buntu i otwierania restauracji w pandemii? I tu z bólem serca muszę stwierdzić́, że otwarcie dużych miejsc np. takich na kilkaset gości jest w tych czasach hulającego wirusa bardzo nieodpowiedzialne. Jest wielkim zagrożeniem dla naszego wspólnego zdrowia i życia. Ciężko mi to mówić rozumiejąc nasze problemy, z którymi się na co dzień borykamy. Ale widzę też dramaty ludzi chorujących i umierających na COVID-19. Moja postawa i opinia dotyczy moich restauracji. Każdy z Was niech działa według własnego sumienia i własnej sytuacji życiowej” – napisała Magda Gessler.

Schronisko Smaków jednak się otworzyło. Tygodnik Podhalański relacjonował na żywo wizytę policji w restauracji…

Bukowina Tatrzańska otwarcie restauracji Schronisko Smaków

Bukowina Tatrzańska otwarcie restauracji Schronisko SmakówŁukasz Zadylak zdecydował się otworzyć Schronisko Smaków restaurację, która działa w ramach franczyzy z Magdą Gessler. Znana restauratorka w ostatnim oświadczeniu napisała, że mimo kryzysu związanego z pandemią otwarcie restauracji firmowanych przez jej nazwisko pozostawia do decyzji jej właścicieli.

Posted by Tygodnik Podhalański on Saturday, January 16, 2021

(GS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca