Małgorzata Wassermann o Jarosławie Kaczyńskim, Krystynie Pawłowicz i Zbigniewie Ziobro

Musisz przeczytać

Posłanka PiS Małgorzata Wassermann udzieliła wywiadu portalowi Interia, w którym powiedziała m.in., co myśli o Jarosławie Kaczyńskim, Krystynie Pawłowicz i Zbigniewie Ziobro. Nie trudno się domyśleć, że o pierwszych dwóch osobach posłanka z Krakowa ma jak najlepsze zdanie, o trzecim – wręcz przeciwnie.

Oto „złote myśli” posłanki Wassermann z wywiadu dla Interii

O prof. Krystynie Pawłowicz – ponadwybitna

„Prof. Pawłowicz to jeden z najlepszych prawników pod względem merytorycznym. Jej znajomość prawa konstytucyjnego jest wybitna. Oceniamy ją przez pryzmat barwnej postaci – sałatki w Sejmie czy kontrowersyjnych wypowiedzi. Pamiętam jednak, gdy konsultowałam z nią pewne prawnicze rozstrzygnięcie – była i jest ponadwybitnym autorytetem prawniczym, jeśli chodzi o jej dziedzinę”.

O prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim – fascynacja

„Jestem zafascynowana Jarosławem Kaczyńskim, bo każde jego spojrzenie i działanie jest długofalowe. Zawsze patrzy z perspektywą. Niesamowicie go za to cenię. Dlatego jestem tu, gdzie jestem. Zdarza się, że rozmawiamy na jakiś temat, mamy inne zdania, a dopiero po jakimś czasie rozumiem, że on miał rację w swojej wizji.”

O Zbigniewie Ziobro – wszystko widać

„Myślę, że koń jaki jest, każdy widzi”.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca