Od zwycięstwa nad Iranem i to w trzech setach rozpoczęli polscy siatkarze swój udział w Memoriale Huberta Wagnera. Wcześniej w Tauron Arenie Kraków Argentyna pokonała Serbię 3:1.
Polacy nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom. Tylko w drugim secie Iran miał szanse na pokonanie naszych siatkarzy, ale ostatecznie to my wygraliśmy drugiego seta. A potem gładko i z dużą przewagą Polacy wygrali trzeciego seta i całe spotkanie. Ostateczny wynik meczu Polska – Iran to 3:0 (25:19, 29:27, 25:17).
Kiedy na parkiet wyszły drużyny Argentyny i Serbii, większość trybun w Tauron Arenie świeciła Pustkami. Kibice dopisali na meczu Polaków z Iranem.
Mecze w kolejnych dniach:
Piątek, 19 sierpnia:
Iran – Serbia (godz. 17.30),
Polska – Argentyna (godz. 20).
Sobota, 20 sierpnia:
Argentyna – Iran (godz. 16),
Polska – Serbia (godz. 18.30).
(GS)



