Miasto stworzyło mapę krakowskich przedsiębiorstw! Rewelacyjny pomysł

Nie wiesz, gdzie mógłbyś zjeść coś smacznego? A może chcesz znaleźć lokalny sklepik, by wspomóc polskich przedsiębiorców? Miasto stworzyło mapę „Jestem AKTYWNY”, gdzie zaznaczone są firmy, które są otwarte i czekają na klientów. Każdy przedsiębiorca może zostać bezpłatnie umieszczony w serwisie. Jest to wsparcie dla lokalnego biznesu. 

Na mapie znajdą się więc firmy, które pomimo trudnej sytuacji, wynikającej ze stanu epidemicznego, w dalszym ciągu działają i chcą oferować produkty oraz usługi. Mapa krakowskich przedsiębiorców ma za zadanie pomóc w dotarciu do klientów – mieszkańców Krakowa, którzy zgodnie z zaleceniami ograniczają przebywanie w przestrzeniach publicznych. Ma pomóc w szczególności dzielnicowym i osiedlowym biznesom. Mapę znajdziecie tutaj

Aby stać się częścią interaktywnej miejskiej mapy, należy wypełnić krótką ankietę, gdzie należy wskazać podstawowe informacje o swojej działalności oraz to, co znajduje się w ofercie danego podmiotu. Zgłoszenia zbierane są w trybie ciągłym, zaś sama mapa stale jest aktualizowana oraz dostosowywana do rosnących każdego dnia potrzeb swoich użytkowników.

krakow.pl/js

Najnowsze

Co w Krakowie