Monster Truck Show. Widowiskowe pokazy z udziałem kaskaderów od środy do piątku w Krakowie. Rozdajemy wejściówki!

Musisz przeczytać

Przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, kontrolowane wypadki, ogromne monster trucki, jedyny w Polsce autorobot, pirotechnika i muzyka – tak zapowiada się Monster Truck Show, w którym będzie można uczestniczyć od jutra do piątku (7-9.09.2022) na stadionie Wandy Kraków przy ul. Odmogile 1B)

Monster Truck Show, czyli efektowne pokazy kaskaderskie, które od jutra do piątku (7-9.09.2022, początek o godz. 19, koniec ok. godz. 20.30) będzie można oglądać na stadionie Wandy Kraków przy ul. Odmogile 1B. Na uczestników imprezy czekać będzie wiele efektownych i mrożących krew w żyłach popisów w wykonaniu światowej klasy kaskaderów. – Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem – zapowiada Piotr Iwaniukowicz z Extreme Cascaders Team.

W programie wydarzenia m.in. pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce samochodu, przebijanie głową płonącej ściany przez kaskadera znajdującego się na masce bmw, jazda na bocznych kołach samochodem i quadem, demolka w wykonaniu ogromnego monster trucka wyposażonego w pokaźną V8, a także niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki – dragstera oraz autorobota.

– Jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund, biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach. Natomiast wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom, na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za free przejechać się jednym z naszych potężnych monster trucków – dodaje Piotr Iwaniukowicz.

fot. materiały prasowe

Bilety do nabycia będą nabycia w kasach organizatora bezpośrednio przed danym programem. Ceny wejściówek: do 3 lat – gratis, od 3 do 10 lat – 30 zł, od 10 do 17 lat – 40 zł, dorośli – 50 zł.

Atrakcje Monster Truck Show
Pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon.
Kontrolowane wypadki.
Przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce.
Przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce bmw.
Jazda na bocznych kołach samochodem/quadem.
Zaciekła jazda i demolka ogromnym Monster Truckiem, wyposażonym w pokaźną V8.
Przejażdżka odważnych kobiet z trybun (razem z Rajmundem) samochodem na dwóch kołach.
Jedyny w Polsce dragster (samochód używany w wyścigach na krótkich dystansach).
Jedyny w Polsce autorobot (niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki).
Zupełnie nowy Monster Truck.
Darmowy przejazd dla najmłodszych fanów jednym z potężnych Monster Trucków

Dla naszych czytelników mamy pięć dwuosobowych bezpłatnych wejściówek.   Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage’u. Macie czas do środy, 7 września, do godz. 12.

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

11 KOMENTARZE

11 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca