Sportowcy, trenerzy i pracownicy Cracovii modlili się o powrót do zdrowia prof. Janusza Filipiaka.
Prezes Cracovii zasłabł w sobotę podczas zakupów. Był reanimowany, a następnie w stanie krytycznym trafił do szpitala. Do dziś nie jest znany stan jego zdrowia.
Klub nie podaje żadnych informacji na temat zdrowia krakowskiego biznesmena, a w środę w Bazylice Mariackiej odprawiono mszę w jego intencji. Celebrował ją kapelan Cracovii ks. Infułat Dariusz Raś.
– W nabożeństwie wzięła udział duża część społeczności zrzeszonej wokół naszego klubu – sportowcy, trenerzy, pracownicy Cracovii, a także działacze i kibice. Wszyscy zjednoczyli się w modlitwie o powrót do zdrowia właściciela MKS Cracovia SSA i Prezesa Klubu, prof. Janusza Filipiaka – podaje klub.
jk



