Na parkingu podziemnym powstało lodowisko

I to nie byle jakie lodowisko, bo związane z dyscypliną olimpijską. Od piątku, 4 listopada 2022 roku, na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków każdy chętny będzie mógł  spróbować swoich sił w curlingu. Na treningi zaprasza Krakowski Klub Curlingowy.

Lodowisko składające się z dwóch torów do gry w curling zlokalizowane jest na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Obiekt będzie działał od 4 listopada br. aż do początku kwietnia 2023 r.

– Curling to sport, którego może spróbować każdy niezależnie od wieku, kondycji, płci, sprawności. Co więcej, jest świetną formą integracji i dobrej zabawy. Pozwala też spróbować czegoś nowego, zakosztować żyłki rywalizacji oraz cieszyć się ze wspólnych chwil spędzonych z bliskimi – mówi Agnieszka Wojtysiak, Rzecznik Prasowy Krakowskiego Klubu Curlingowego.

Tory będą dostępne od poniedziałku do niedzieli, w dwóch formach:

– wejść biletowanych – każdy będzie mógł wejść na tor, wykupując bilet wstępu i pod okiem instruktora bawić się z innymi uczestnikami curlingiem. Taka forma będzie dostępna podczas godzinnych zajęć w soboty i niedziele w godz. 14:00-16:00 (wejścia o godz. 14:00 oraz 15:00).

– rezerwacji toru – tor oraz opiekę instruktorską można wynająć na wyłączność poprzez wybranie terminu na stronie www.curlingwkrakowie.pl w sekcji rezerwacja.

Terminy dostępne to poniedziałek w godzinach 10:00-17:00, od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-22:00.

Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony sprzęt sportowy i akcesoria niezbędne do zabawy / gry w curling. Więcej informacji odnośnie cennika i godzin otwarcia na stronie curlingwkrakowie.pl .

(JS)

 

Najnowsze

Co w Krakowie