Najbogatszy człowiek świata skomentował sytuacje Wisły Kraków?

Spadek Wisły Kraków do pierwszej ligi to już sprawa międzynarodowa.  Elon Musk, najbogatszy człowiek świata skomentował post zamieszczony przez jednego ze współwłaścicieli klubu jarosław Królewskiego.  „To tylko zadrapanie” – napisał Elon Musk.

Jarosław Królewski przeprosił na Twiterze kibiców Wisły Kraków za spadek klubu z ekstraklasy i zapowiedział  plan na grę drużyny w pierwszej lidze. Pod postem opublikował zdjęcie, na którym widać Elona Muska patrzącego na zniszczony fragment rakiety Falcon.

„Falcon – zawsze miło zobaczyć to zdjęcie” – napisał Królewski pod zdjęciem. Nieoczekiwanie wśród komentarzy pojawił się wpis Elona Muska. „To tylko zadrapanie” – napisał Musk, na co Królewski odpowiedział „Dobra metafora dla wszystkich krótkotrwałych porażek”.

Środowisko piłkarskie i kibicowskiego dywaguję czy post Królewskiego odnosił się bezpośrednio do spadku krakowskiego klubu. Jeśli tak, współwłaściciel klubu nie powinien przejmować się chwilowym fiaskiem projektu o nazwie Wisła Kraków. Jak napisał Musk – to tylko zadrapanie.

Jarek Strzeboński

Jakie dokumenty są niezbędne do obliczenia składki OC?

 

Najnowsze

Co w Krakowie