Najdroższy dom w Krakowie stoi na Woli Justowskiej. Ale ekskluzywnych nieruchomości jest więcej

Musisz przeczytać

Wyremontowana rezydencja w Krakowie o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, na 1,4-hekatrowej działce to jeden z najdroższych domów w Polsce. Tak podaje serwis Otodom. W jego ofercie jest co najmniej kilka bardzo drogich nieruchomości w Krakowie.

Wyremontowana rezydencja w Krakowie o powierzchni 1500 metrów kwadratowych z osobną częścią rekreacyjną z basenem i strefą SPA stoi na Woli Justowskiej. „Ogród posiadłości został efektownie zagospodarowany i obsadzony tak, aby dać pełną prywatność jej mieszkańcom. Na jego terenie znajduje się jezioro z kaskadą skalną i altana grillowa, będąca idealnym miejscem na biesiadowanie.
Dojazd do rezydencji uatrakcyjnia 300-tu metrowa aleja platanów. Podjazd wykonany został w kształcie ronda z centralnie wkomponowaną fontanną. Zarówno podjazd jak i alejka wyłożone zostały kostką porfirową” – czytamy w ogłoszeniu na serwisie Otodom.

„Gości domu wita wysoki na 7 metrów reprezentacyjny hall. Na poziomie parteru mamy do dyspozycji dwa salony, jadalnię, kuchnię główną i kuchnię brudną, gabinet, gabinet pomocniczy, dwie łazienki oraz piwniczkę.
Z salonów i jadalni wyjście na niemal 600 metrowy taras wyłożony wapieniem tureckim – tym samym, którego użyto na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu. Na tarasie urokliwie wkomponowano krzewy 1000 róż.
Na piętro prowadzeni jesteśmy marmurowymi schodami. Na tym poziomie do dyspozycji mamy sypialnię główną z balkonem, z którego rozpościera się piękny widok na ogród. Do sypialni głównej przynależy duża garderoba oraz salon kąpielowy z kominkiem.
Oprócz sypialni głównej na tym poziomie znajdziemy 3 oddzielne pokoje oraz łazienkę. Piętro wyżej mamy pokój/stryszek, który może pełnić funkcję dodatkowej sypialni” – czytamy w opisie nieruchomości wystawionej na sprzedaż.

Zdjęcia i opis rezydencji – +10 pokojów, dom na sprzedaż – Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska – 59986747 • www.otodom.pl

Rezydencja na Woli Justowskiej w Krakowie należy do najdroższych domów oferowanych do kupienia w serwisie Otodom. Droższy jest np. dom w Wilanowie. Na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych znajduje się między innymi 12-metrowy basen, łaźnia, sauna, sala kinowa, sala do ćwiczeń z kortem do squasha, a nawet akwarium morskie, o pojemności 4000 litrów z egzotycznymi gatunkami ryb. Cena – 23 mln złotych.

Ale dom na Woli Justowskiej to nie jedyna ekskluzywna nieruchomość w Krakowie, na którą stać tylko nielicznych. Prywatny basen to jedno z udogodnień mieszkania w nowopowstającej inwestycji przy Starym Mieście w Krakowie. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych to koszt ponad 12,5 mln złotych. Za 25 mln zł można kupić całą kamienicę na Dębnikach. Nieruchomość przy ul. Na Ustroniu to 2,6 tys. m kw. i wymaga jeszcze wykończenia. Tańsza jest kamienica na Kazimierzu. Budynek przy Krakowskiej o powierzchni niespełna 2 tys. m kw. został wystawiony na sprzedaż za 13,4 mln złotych. Kolejna kamienica na Kazimierzu (niespełna 1 tys. m kw.) to wydatek 14,5 mln złotych. A jeszcze inna (615 m kw. ale po remoncie) – 14,64 mln złotych. Za kamienicę na ul. Św. Tomasza (1,2 tys. m kw.) trzeba zapłacić 16 mln złotych. Można też sobie kupić hotel na Kazimierzu – 1,3 tys. m kw. za 4,2 mln, ale euro.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca