Nakręć film na smartfonie i wygraj 5 tysięcy złotych

To konkurs dla miłośników smartfonów i umiejących wykorzystać uch możliwości. Ale też dla tych,którzy uważają, że dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej zmieniło się życie w Polsce. Wystarczy nakręcić o tym krótki film i wygrać 5 tysięcy złotych.

„Lubisz nagrywać filmy? Galeria wideo w Twoim smartfonie pęka w szwach? – zatem ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!” – zachęca Urząd marszałkowski w Krakowie
„Rozejrzyj się wokół siebie, wybierz na spacer po okolicy, przejdź ulicami swojego miasteczka, by dostrzec, jakie zmiany zaszły dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich i… nakręć to! Pokaż w swoim materiale, jak środki unijne wpłynęły na Twoje życie -z efektów których dofinansowanych inwestycji korzystasz na co dzień?” – podpowiadają urzędnicy marszałka.

Konkurs „Bliżej, niż myślisz” polega na stworzeniu i przesłaniu krótkiego, amatorskiego filmu pokazującego, jakie zmiany zaszły w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich. Materiał musi być w formacie mp4 o maksymalnej wielkości 100 MB. Szczegóły – https://www.malopolska.pl/.

Fot. malopolska.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 września br. Filmy zostaną opublikowane w internecie, gdzie od 15 do 23 września będą zbierały głosy internautów.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie