Nie żyje znany raper. Były piłkarz Wisły Kraków stracił syna

Nie żyje raper znany jako Big Scythe, syn Kamila Kosowskiego, byłego piłkarza Wisły Kraków. Aleksander Kosowski miał 25 lat.

O śmierci rapera poinformował portal glamrap.pl. Od dłuższego czasu Aleksander Kosowski zmagał się z chorobą. O swoich kłopotach zdrowotnych raper wspominał w mediach społecznościowych, choć szczegółów nie zdradzał. „Moje zniknięcie jest spowodowane chorobami, które niestety dotknęły mnie na raz. przez długi czas nie byłem w stanie wstać sam z łóżka i np. wizyty w toalecie nie byłyby możliwe bez mojej dziewczyny, która tak naprawdę od x czasu poświęca się dla mnie w stu procentach. aktualnie jest już co raz lepiej, ale no jeszcze trochę to chyba potrwa. Straciłem też dużo kg, czuję się trochę słabszy niż wcześniej, dlatego o to też chciałbym zadbać” — napisał w kwietniu tego roku.

#StayOu7sideNasi ludzie ❤ ♚Poznajcie Big Scythehttps://www.instagram.com/bigsajt/

Posted by Ou7side on Wednesday, July 28, 2021

Aleksander Kosowski „Big Scythe” największą popularność zdobył współpracując z „Tymkiem”. Raper wydał jeden solowy album – „Veritaserum”.

Aleksander Kosowski był synem Kamila Kosowskiego, byłego piłkarza Wisły Kraków i byłego reprezentanta Polski. Kondolencje byłemu piłkarzowi złożyła m.in. Wisła Kraków.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie