Niezatapialny Jan T. jednak zatapialny. Były dyrektor ZIKiT-u zatrzymany przez policję!

O sprawie poinformowało Radio Kraków. Jak dowiedziała się rozgłośnia Jan T. został zatrzymany przez policję i przewieziony do aresztu w związku z odbyciem kary dwóch lat więzienia.

Przypomnijmy, były dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu 19 marca został prawomocnie skazany za ustawianie przetargu na remont podziemi Rynku Głównego i zawyżanie kosztów organizacji papieskiej pielgrzymki do Krakowa.

T. został zatrzymany w sądzie, w którym pojawił się w związku procesem w innej sprawie – tych spraw, jak donosi Radio Kraków były dyrektor ZIKiT-u ma kilka.

Dlaczego Jan T. nie dostał wezwania do stawienia się w więzieniu, a został zatrzymany? Przepisy dopuszczają takie rozwiązanie, zwyczajowo stosowane, gdy zachodzą obawy odnośnie utrudniania wykonania kary, ucieczki bądź składania wniosków odroczenie bądź przeprowadzenie ekspertyzy biegłych.

Były dyrektor krakowskiego ZIKiT-u Jan T. zatrzymany przez policję – dowiedziało się Radio Kraków. Został przewieziony do aresztu śledczego. Według naszych informacji Jan T. został zatrzymany do odbycia kary dwóch lat więzienia, na które został skazany prawomocnym wyrokiem 19 marca.

Najnowsze

Co w Krakowie