Nowy lokal już czeka na miłośników burgerów [zdjęcia]

We wtorek, 14 grudnia 2021 została otwarta pierwsza restauracja MAX Premium Burgers w Krakowie. Punktualnie o 10:00 przyjęła pierwszych gości. Restauracja będzie otwarta przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 23:00.

MAX Premium Burgers w Krakowie

Zdjęcie 1 z 5

Krakowski MAX powstał przy ul. Nowohuckiej 54, w sąsiedztwie Selgrosa. To budynek o szarej fasadzie charakterystycznej dla tej szwedzkiej sieci. Wystrój wnętrza ma stonowany skandynawski charakter z dominacją szarości. Sala jadalna jest ma 130 m kw. powierzchni i 60 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 100 kolejnych. Goście mogą składać zamówienie przy tradycyjnej kasie lub skorzystać z jednego z 5 kiosków do samodzielnego zamawiania.

MAX przy ul. Nowohuckiej to lokal typu Drive Thru. Klienci zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z jednego z 28 miejsc parkingowych i zjeść wewnątrz restauracji. Już niedługo ruszy także sprzedaż z dostawą.

MAX Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji szybkiej obsługi. Powstała w 1968 r. i do dzisiaj pozostaje własnością założyciela marki i jego rodziny. W menu dominują burgery: od małych po największe Grand Deluxe, frytki, shak’i, sałatki i inne przekąski typu nuggety czy skrzydełka kurczaka. Obecnie sieć zatrudnia ok. 6000 pracowników w ponad 170 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Polski i Egiptu. Pierwsza restauracja MAX Premium Burgers w Polsce ruszyła we wrześniu 2017 r. Dziś polska sieć liczy 13 lokali w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku, Świętochłowicach, Tychach i w Krakowie. Wkrótce ruszają kolejne lokale, m.in. w Gdańsku, Warszawie i w Płocku.

(red)

Najnowsze

Co w Krakowie