Obrzydlistwo! Zwyrodnialcy znęcali się nad psem i porzucili małe kotki!

Skatowane zwierzęta / fot. Facebook KTOZ

Niektórzy ludzie to bestie bez sumienia i serca! Inspektorzy KTOZ codziennie pomagają zwierzętom, skatowanym przez człowieka. Niektóre z nich nie mają szczęścia i zanim pracownicy pojawią się na miejscu zgłoszenia, to czworonogi już nie żyją…

W czwartek inspektorzy KTOZ otrzymali wezwanie na ul. Igołomską. Panowie remontujący ulicę zabezpieczyli owczarka niemieckiego, którego ktoś chciał zabić! Pies przybiegł polną drogą, równoległą do ul. Igołomskiej, od strony ul. Wyciąża. Robotnicy przywiązali smycz czworonoga do koparki, stojącej w cieniu. 

Okazało się, że psiak uciekł ze smyczą. Na dodatek została ciasno zawiązana na supeł do szyi zwierzęcia. Inspektorzy musieli przeciąć ją nożem. 

Pies mocno krwawił z pyska, a na nosie ma wielką otwartą ranę. Przekrwione prawe oko prawie wyszło  na wierch! Owczarek nie był nawet w stanie wstać o własnych siłach.

Robotnicy pomogli przenieść czworonoga do samochodu KTOZ. Pies został zawieziony do szpitala, a rokowania są ostrożne. Nie wiadomo, czy futrzany pacjent przeżyje. 

Prawdopodobnie owczarek był ofiarą przemocy. Pies musiał uciec z rąk kata. Jeżeli kojarzycie kto jest właścicielem zwierzęcia, koniecznie zgłoście się do inspektorów KTOZ!

Morderstwo z zimną krwią

Tego samego dnia na skrzyżowaniu ulic Śliwiaka i Połłanki ktoś porzucił kociaki. Zgłaszający zauważył je podczas jazdy autobusem. Maleństwa miały mieć ok. 3-4 miesiące.

Gdy inspektorzy dotarli na miejsce znaleźli trzy martwe kotki. Leżały w sąsiedztwie rury ciepłowniczej.

Okazało się, że maluchy miały najwyżej 4 tygodnie. Gdyby żyły to powinny przebywać z matką. Potwór bez serca i sumienia rozdzielił kotkę i kociaki. Maluchy zostały skazane na okropną śmierć, a kocia mama na cierpienie.

KTOZ apeluje, by właściciele pamiętali o kastracji zwierząt!

Są takie dni, które wspomina się z przyjemnością.O wczorajszym – wolelibyśmy zapomnieć, wymazać na zawsze z pamięci…

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Piątek, 5 lipca 2019

Zobacz także