Oto najuczciwszy hodowca marihuany w Krakowie! Przyszedł na policję złożyć donos na samego siebie!

pixabay

Codziennie do komisariatu Policji przy ul. Zamoyskiego w Krakowie zgłaszają się osoby z różnymi problemami. Funkcjonariusze na pewno zapamiętają młodego mężczyznę, który zaczął palić jointa na komisariacie! Na dodatek 24-latek oświadczył, że jest hodowcą marihuany i sam złożył na siebie donos! Co za uczciwość!

W minioną niedzielę, w godzinach porannych do Komisariatu Policji V w Krakowie przyszedł młody mężczyzna. 24-latek od początku zachowywał się nerwowo i irracjonalnie, co wzbudziło niepokój funkcjonariuszy. Ponadto cały czas palił papierosa, co zdenerwowało dyżurnego. Na prośbę zgaszenia papierosa, młody mężczyzna oświadczył, że to joint z marihuaną! 

Na pytanie mundurowych, czy posiada przy sobie środki odurzające, przyznał, że tak i wyciągnął z kieszeni niewielką ilość marihuany zawiniętą w papier. Następnie dobrowolnie przekazał swoje zawiniątko policjantom.

Na dodatek 24-latek oświadczył, że posiada większe ilości marihuany w mieszkaniu na krakowskim Podgórzu. Mało tego pochwalił się mundurowym, że konopie indyjskie…sam wyhodował!

Kiedy funkcjonariusze pojechali z mężczyzną pod wskazany przez niego adres, 24-latek przyniósł policjantom plastikowe pudełko zawierające zasuszone ziele konopi indyjskich.

Wykonane badanie potwierdziło, że w pudełku znajdowało się ponad 2 gramy marihuany. Choć 24-latek sam przyznał się do swoich narkotykowych „zasobów”, odpowie karnie za ich posiadanie. Grozi mu do 3 lat więzienia.

js/Małopolska Policja

Zobacz także