Oto prawdziwi przyjaciele zwierząt. 5 ton karmy!

To robi wrażenie. Małopolski sklep zoologiczny KrakVet.pl troszczy się o dobro wszystkich zwierząt. Bezdomne psy z kilku schronisk w Polsce zostały obdarowane aż 5 tonami karmy o łącznej wartości ponad 89 tys. zł.

Jesienno-zimowy czas nie rozpieszcza czworonogów. Na chłodne noce szczególnie narażone są zwierzęta przebywające w przytuliskach. To okres, w którym każda pomoc jest na wagę złota. Dary w postaci pełnowartościowej karmy pozwolą psom lepiej przygotować się do trudnych zimowych warunków.

Podarunki otrzymali: Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju, Schronisko “Ciapkowo” z Gdyni oraz OTOZ Animals Schronisko w Elblągu.

Warto również zaznaczyć, że KrakVet nieustannie realizuje swoją misję poprzez wspieranie różnorodnych inicjatyw prozwierzęcych. W ramach autorskiego programu “Pomoc dla schronisk” co miesiąc przekazywane są dary na rzecz organizacji dbających o czworonogi w potrzebie. Przez 9 lat prowadzenia akcji, obdarowanych zostało ponad 100 instytucji, przekazano ponad 130 ton karmy i żwirków o łącznej wartości przekraczającej 1,3 mln złotych.

Nawet największa pomoc nie jest w stanie zastąpić zwierzętom ciepła prawdziwego domu. Warto pamiętać, że adopcja bezdomnego czworonoga to dla niego szansa na nowe i lepsze życie.

(wm, inf. prasowa)

fot. schronisko.krakow.pl

Zobacz także