Ciepłe dni warto spędzać na świeżym powietrzu. Można to zrobić aktywnie, uprawiając jakiś sport, lub zrelaksować się podczas spaceru czy czytając książkę w parku. My podglądaliśmy, jak wygląda sobotnie popołudnie w parku im. Szymborskiej przy ul. Karmelickiej.
1 / 37













































































