Parki wodne, place zabaw i postój dorożek… Wszystko zostaje zamknięte przez koronawirusa! [aktualizacja]

pixabay.com

Kolejne obiekty podejmują decyzję o natychmiastowym zamknięciu. W najbliższym czasie nie skorzystamy z basenów i saun w krakowskim Parku Wodnym. Z Rynku Głównego znikną konie oraz dorożki, które od lat stanowiły część krajobrazu tego miejsca. Z kolei w Skawinie zamknięte będą place zabaw oraz obiekty sportowe. 

Nieczynny będzie postój dla dorożek na Rynku Głównym razem z postojami zastępczymi przy bazylice Mariackiej, Barbakanie, na alejkach Plant, przy ul. Podzamcze oraz między ul. Sienną a ul. Mikołajską. 

Park Wodny i termy zamknięte

Dyrekcja Parku Wodnego zdecydowała zamknąć halę basenową oraz saunarium. Obiekty pozostaną nieczynne do odwołania. Do dyspozycji gości pozostanie FitPark, ale na siłowni nie będą odbywać się zajęcia. O dalszych decyzjach pracownicy będą informować za pomocą mediów społecznościowych. 

Termy jeszcze pozostają otwarte, ale Gorący Potok zdecydował odwołaniu Zjazdu Bikini oraz zamknięciu strefy Siarcane Koloseum. Od poniedziałku nieczynne będą Termy Bania w Białce Tatrzańskiej i Termy Szaflary. Z kolei Termy Chochołowskie będą nieczynne od 23 marca, ale z powodu… przerwy technicznej. 

Skawina zamyka place zabaw

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Skawina zamyka się do odwołania wszystkie ogólnodostępne place zabaw i obiekty sportowe na terenie miasta i gminy Skawina.

W Krakowie zamknięto również ZOO…

Krakowskie ZOO zostanie zamknięte z powodu koronawirusa. Wszystkie wizyty odwołane

… a także wystosowano specjalny apel do studentów

Koronawirus w Krakowie. Jest kolejne zalecenie dla studentów

Zobacz także