Szybkie fakty

Kategoria Najnowsze
Data 7 stycznia 2023
Czytanie ~1 min
Najnowsze · 7 stycznia 2023 · 1 min czytania

Europoseł ochrzcił się w rzece Jordan i pokazał to w Internecie [video]. Odpowiada hejterom

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 08.01.2023 Lokalizacja: Kraków

Chrzest w rzece Jordan, a właściwie odnowienie w ten sposób chrztu przez europosła Patryka Jakiego w ciągu doby obejrzało blisko 300 tys. osób, a 2,6 tys. osób skomentowało. Pozytywnie i negatywnie. Popierającym poseł dziękuje, a hejterom odpowiada: pomodlę się za was.

Patryk Jaki opublikował na swoim Facebooku 15-sekundowy filmik pokazujący jego odnowienie chrztu, którego dokonał nad brzegiem Jordanu. – W miejscu, w którym św. Jan Chrzciciel dokonał chrztu Jezusa Chrystusa – podkreślił europoseł z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. I przypomniał, że ostatnio to miejsce odwiedził papież Franciszek.

https://www.facebook.com/PatrykJaki/videos/659537912590849/

Filmik wzbudził ogromne zainteresowanie w sieci. Patryk Jaki to skomentował w kolejnym wpisie. „Dziękuję za wyrazy wsparcia i życzenia na Nowy Rok. A do hejterow: „Źle bo publicznie to pokazuje” . To moje silne postanowienie na najbliższe lata. Nie zgadzam się już na świat, w którym epatowanie flagami LGBT, wulgarną nagością jest nie tylko właściwe, ale wręcz porządane (oryginalna pisownia – red) a symbole katolickie trzeba chować, wstydzić się, przepraszać. I to, że wielu z nas ze strachu przed hejtem zgadza się na chowanie ze swoją wiarą jest jednym z powodów utraty młodzieży. Agresywni i pewni siebie ideolodzy lewicowy wygrywają, my przegrywamy. Dość tego! Chrześcijaństwo zmieniło świat na lepsze a komunizm oraz wszystkie nowe inżynierie społeczne obracały cywilizację w gruz. Odważne pokazujmy więc prawdziwe oblicze wiary oraz cywilizacji, która na niej została zbudowana i jest najbardziej przyjazna człowiekowi (…) Za tych, którzy wyzywają i wyśmiewają się pomodlę. Historia zna takich wielu. Uwolnić Barabasza!” – napisał europoseł Solodarnej Polski.

(red)

Reklama