Pies pogryzł mężczyznę na bulwarach wiślanych. Apel policji

Musisz przeczytać

Krakowska Policja poszukuje właścicielki psa, który pogryzł mężczyznę na bulwarach wiślanych. Do ataku doszło 1 czerwca wieczorem w rejonie bulwarów wiślanych przy ul. Konopnickiej w Krakowie. Jak podaje policja, jadący na deskorolce Hiszpan został pogryziony przez mijanego psa w okolice krocza.

1 czerwca przed godziną 21 oficer dyżurny komendy policji odebrał zgłoszenie o pogryzieniu przez psa mężczyzny na ul. Marii Konopnickiej w Krakowie. Na miejscu mundurowi ustalili, że obywatel Hiszpanii przejeżdżając na deskorolce obok pary prowadzącej dwa psy na smyczy, został pogryziony przez psa umaszczenia białego, rasy dog argentyński. Ten, oraz drugi pies, bez kagańców, były trzymane na smyczy przez kobietę w wieku 25-35 lat.

Podczas interwencji 1 czerwca mężczyzna twierdził, iż nie będzie nic zgłaszać. Policjanci poinformowali go jednak o późniejszej możliwości zgłoszenia tego, co się stało. Mężczyzna zdecydował się na to 5 czerwca – informowała krakowska policja. 

Policja zwraca się z prośbą do osób, które rozpoznają kobietę albo posiadają informacje pomocne w ustaleniu jej personaliów o kontakt. Wygląd kobiety w dniu zdarzenia:
• włosy koloru brąz sięgające do łopatek,
• ubrana w sukienkę koloru beżowego o długości do kolana,
• na nogach obuwie typu klapki,
• przewieszona przez ramię torebka koloru czarnego – typu nerka.

fot. małopolska policja
fot. małopolska policja

 

 

Informacje można przekazywać anonimowo do Referatu Dochodzeniowo – Śledczego Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji V w Krakowie telefonicznie na nr 47 83 52 916 lub 061 albo mailowo na adres: kp5@krakow.policja.gov.pl

Patrycja Bliska 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

25 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
25 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca