Pilot bojowego myśliwca zastąpi Agatę Kornhauser-Dudę?! Oto tajemnicza żona kandydata na prezydenta

Znany prezenter telewizyjny i dziennikarz religijny, Szymon Hołownia zaskoczył ostatnio całą Polskę! Skromny showman z programu „Mam talent” postanowił zostać Prezydentem RP! Jednym z asów w rękawie publicysty może być jego piękna i dzielna żona – Urszula Brzezińska-Hołownia. Do tej pory nie było o niej dużo wiadomo… Być może dlatego, że tajemnicza małżonka jest pilotem myśliwca bojowego?! Czy Brzezińska-Hołownia zostanie nową pierwszą damą?!

Z okazji Bożego Narodzenia Szymon Hołownia zamieścił na Instagramie świąteczne zdjęcie z żoną – Urszulą, choć wcześniej nie publikował zdjęć najbliższej rodziny. 

Okazuje się, że tajemnicza wybranka jest pilotem myśliwca bojowego MiG-29 w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim! W 2015 r., w materiale Faktów TVN, wyemitowano materiał o ppor. Urszuli Brzezińskiej. Mówiono, że jest jedną z dwóch kobiet-pilotów w armii! Koledzy ciepło wyrażali się o pani podporucznik i zdradzili, że ma ogromny talent.

– Siedząc w tym samolocie, wiem, że to jest maszyna, która musi wykonywać to, co ja chcę – mówiła dziennikarzom Faktów TVN. 

Szymon Hołownia lubi żartować i nazywać się „żoną pilota”. Podobno chętnie spotyka się z kolegami-żołnierzami z jednostki jego żony. 

– Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów – mówił w wywiadzie z Newsweekiem Szymon Hołownia. 

Filip Idzikowski – autor projektu ochrony piękna i tradycji lotnictwa polskiego Niebo bez granic z Panią podporucznik…

Posted by Niebo bez granic on Friday, March 8, 2019

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie