PINK BOWLING & CLUB ponownie ZAPRASZA!

Centrum rozrywki Pink Bowling & Club to od blisko 7 lat wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Dzięki wielu dostępnym atrakcjom i usługom, zapewnia doskonałą zabawę i mile spędzony czas, bez względu na wiek, czas i pogodę.

Klub dysponuje największą w mieście kręgielnią z 16 torami do gry w bowling, salą bilardową z 15 stołami oraz na wiele gier video i symulatorów – w tym dart’s, piłkarzyki, cymbergaje.

Najmłodsi Goście Pink Bowling & Club skorzystają z dwupoziomowego placu zabaw a także salek urodzinowych, w których organizowane są przyjęcia dla dzieci.

Klub dysponuje również bogato zaopatrzonym barem, w którym można zamówić idealnie schłodzone piwo, aromatyczną kawę, wyśmienite drinki czy inne napoje oraz zamówić pizzę i sushi.

Pink Bowling & Club jest chętnie odwiedzany przez pracowników krakowskich firm i korporacji, jako miejsce będące idealnym połączeniem różnych form integracji, gastronomii i sportowej rywalizacji.

Klub to ciekawa propozycja dla całych rodzin, osób organizujących przyjęcia urodzinowe a także turystów odwiedzających nasze miasto. To również doskonałe miejsce do organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Odwiedzając centrum rozrywki Pink Bowling & Club możecie skorzystać z wielu stałych i sezonowych promocji na każdy dzień tygodnia!

·         W poniedziałki przez cały dzień oraz w soboty i niedziele do godz. 12:00, kupując 1 godzinę gry w kręgle lub bilard, kolejną otrzymacie gratis w promocji „1+1″.

·         We wtorki za godzinę gry w kręgle zapłacicie jedynie 50 zł korzystając z promocji „Tani wtorek”.

·         Natomiast środy należą do studentów – w ramach promocji „Studencka środa” przez cały dzień, każdy student za okazaniem legitymacji otrzyma 50% zniżki na kręgle a także będzie mógł kupić piwo w niższej cenie. Promocja obowiązuje także w niedziele od 20:00 do 24:00.

Poza tym w dniach poniedziałek-piątek:

·         do godz. 15:00 otrzymacie 50% rabatu na napoje gazowane, niegazowane i soki w promocji „Happy Hour”

·         do godz. 17:00 za pojedynczą grę w kręgle zapłacicie jedynie 10 zł w promocji „Bowling Latem”.

·         przez cały dzień studenci AWF w Krakowie za okazaniem legitymacji studenckiej AWF otrzymają 50% rabatu na kręgle, bilard i będą mogli kupić piwo w niższej cenie.

Rabat 20% otrzymacie również za okazaniem Karty Dużej Rodziny lub Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ przy zakupie biletu wstępu na plac zabaw, 1 godziny gry w kręgle i bilard.

Promocje i rabaty nie łączą się! Obowiązują przed wykupieniem usługi.

Więcej na www.pinkbowling.pl/krakow a także na oficjalnych profilach klubu na Facebooku i Instagramie gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania klubu, dostępnych promocji i cennika, jak i nadchodzących wydarzeń czy konkursów.

 

Zobacz także