Pirat drogowy wjechał w rowerzystów! To mogło skończyć się tragicznie! [szokujące wideo]

Uwaga rowerzyści i kierowcy! Szaleniec grasuje na trasach w okolicy Niedzicy! 18-letni agresor za kółkiem postanowił pokazać rowerzystom, kto rządzi na drogach. Samochodowy terrorysta zaczął spychać innych uczestników ruchu do rowu, a następnie uderzył kobietę, jadącą na jednośladzie. Poszkodowana ma zwichnięty bark. Zobaczcie szokujące nagranie! 

– Dla mnie i mojego męża Grześka to nie był zwyczajny weekend. Postanowiliśmy go spędzić w Niedzicy i tradycyjnie potrenować. Pogoda i warunki były idealne. W sobotę cieszyliśmy się wszystkim: słońcem, fajną formą, pięknymi widokami i wspólnym czasem. Kręciliśmy w rejonie Łapszanki, Nowej Białej, Krempach itd… aż tu nagle nasz super dzień zakończył – relacjonuje na Facebooku pani Ewelina, poszkodowana przez szalonego kierowce. 

– Młody kierowca, który na niemal pustej drodze trąbił na nas z daleka (jechaliśmy jeden za drugim), bo ścigał się z innym samochodem. Zestresował nas bardzo, bo był agresywny. Grześ krzyknął na niego co robi i zaczęło się. Kierowca postanowił pokazać nam kto rządzi na drodze. Specjalnie zepchnął Grzesia z drogi i nagle zahamował pod moimi kołami. Zdążyłam tylko odbić bo uznałam, że mam z nim szanse tylko jak go wezmę bokiem. Uderzenie było tak mocne, że wgniotłam mu tył samochodu – opowiada poszkodowana.

Nagranie trafiło w ręce policji i od niego zależy kwalifikacja czynu 18-latka. 

– Mieliśmy szczęście, bo za nami jechał samochód z wspaniałymi ludźmi, którzy to wszystko nagrali i nam pomogli. Przyznam, że nie wiem, jak to się stało, że jesteśmy w „miarę” cali. Mam zwichnięty bark. Grześ jest poobijany, pękł mu kask. Psycha gorzej. Jeszcze nie mamy głowy do przemyśleń, cieszymy się, że żyjemy. Na pewno ten weekend pokazał ile jest agresji w stosunku do kolarzy i to jest smutne… Pilnujcie się na drogach – przestrzega pani Ewelina. 

js

 

Najnowsze

Co w Krakowie