Sport

Plują zawodnikom w twarz! Prostackie zachowanie władz Cracovii

W takie idiotyczne zachowanie aż trudno uwierzyć! Wiceprezes Cracovii Jakub Tabisz i spółka dali właśnie popis chamstwa i prostactwa. To tak, jakby napluli ludziom w twarz i na siłę próbowali im udowodnić, że nic nie znaczą. Po prostu potraktowali ich jak odpady. Śmieci, po prostu.

Na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja, że klub opuszcza znakomity bramkarz Rafał Radziszewski. Golkiper strzegł bramki Pasów przez 14 lat! I dostał wypowiedzenie umowy dwa tygodnie przed jej zakończeniem. A do tego pracownicy Cracovii dorzuci mu dwa akapity z podziękowaniami. I to dopiero po aferze medialnej!

Nic więc dziwnego, że w sieci aż huczy. Oto jeden z komentarzy:

Źródło: Facebook

Do tej pory Janusz Filipiak wydawał psie pieniądze na hokej. W porównaniu do piłkarzy, hokeiści zarabiali grosze. A mimo to osiągali znakomite sukcesy, o których kopacze mogą tylko pomarzyć. Wielokrotnie wyniki były ponad stan, czym podopieczni Rudolfa Rohaczka wprawiali w osłupienie całą hokejową Polskę.

A teraz? Cóż… siema, nara i do domu. A na koniec – tfu, prosto w twarz. W korporacjach lepiej traktują ludzi. No chyba, że to standardy panujące w Comarchu – tego akurat nie wiemy.

(lm)

fot. Pixabay