Pobili kontrolera biletów… kulą ortopedyczną. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc [wideo]

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie.
 
Do sytuacji doszło 7 listopada 2022 r. Na przystanku trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. Mężczyzna doznał obrażeń głowy.
 
„W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie prowadzi dochodzenie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód. […] Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn” – podaje policja.
 
Informacje w tej sprawie należy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod 47 83 52 914 lub mailowo na adres:kp1@krakow.policja.gov.pl. Policjanci zapewniają anonimowość.
 

Policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji trzech sprawców, którzy pobili kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie. 7 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy. W tej sprawie Komisariat Policji I w Krakowie prowadzi dochodzenie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli fotografię, na której znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na zdjęciu, które publikujemy.Mężczyzna nr 1 ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, posiada zarost (brodę);Mężczyzna nr 2 ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy;Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod ☎️ 47 83 52 914 lub mailowo na adres: ➡️kp1@krakow.policja.gov.plPolicjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

Posted by Małopolska Policja on Tuesday, January 24, 2023

fot. zdjęcie poglądowe

3 KOMENTARZE

Najnowsze

Co w Krakowie