Firma chce pracować dla małopolskiego marszałka za jeden grosz!

Tego jeszcze nie było. W przetargu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego została złożona oferta, z której wynika, że firma chce świadczyć usługi dla marszałka za jeden grosz.

Chodzi o świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnego dostarczania biletów lotniczych na trasach zagranicznych i krajowych dla marszałka i jego urzędników. Na przeloty marszałek może wydać ponad pół miliona złotych! Wartość zamówienia to bowiem 571,6 tys. złotych, z tego połowa kwoty to wartość podstawa (pewna), druga – opcja do ewentualnego wykorzystania.

Ale szokuje nie tylko pula na bilety lotnicze dla małopolskiego marszałka i jego urzędników. Jeszcze bardziej zadziwiająca jest jedna z ofert złożona w przetargu, który wyłoni podmiot kupujący te bilety. O zlecenie ubiegają się dwie firmy – jedna ze Szczecina, druga z Jeleniej Góry. Pierwsza chce 17,5 zł opłaty transakcyjnej przy zakupie biletu, druga – 1 grosz. Tak – jeden grosz. Ta firma zaproponowała także 3,55 proc. upustu na bilet oferowany w normalnej taryfie. W cenie usługi za grosz jest również reakcja do jednej godziny na prośbę o zakup biletu i dostarczenie biletu w formie elektronicznej w ciągu godziny.

(GS)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie