Policja szuka świadków okrutnego znęcania się nad kotem. Sprawca obciął mu łapki

Policja często szuka świadków przestępstw i prosi o pomoc w złapaniu i ukaraniu winnych. Ale ta prośba jest dość wyjątkowa – policja szuka świadków znęcania się nad kotem. W wyniku odniesionych obrażeń zwierzę trzeba było uśpić.

Komisariat Policji w Zabierzowie, w powiecie krakowskim, prowadzi postępowanie w sprawie znęcania się nad kotem. To było straszne znęcanie, bo sprawca obciął kotu prawe łapki. Do bestialskiego czynu doszło już dawno temu, bo między 12 do 14 lutego 2022 roku. Zdarzenie miało miejsce w Zabierzowie przy ul. Łąkowej.

– Poszkodowana kotka rasy europejskiej była maści biało – czarnej, w wieku około 5 lat. W wyniku poniesionych obrażeń zwierzę musiało zostać poddane eutanazji – informują policjanci, którzy poszukują świadków tego okrutnego czynu, lub osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące doprowadzić do ustalenia sprawcy. – Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Zabierzowie pod nr tel. 478321100 lub 478321109 – apelują śledczy. – Za okazaną pomoc dziękujemy! – dodają policjanci.

(red)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie