Polska zwariowała na punkcie tych lodów! Małopolski producent mówi, ile powinny kosztować

Musisz przeczytać

Lody „Ekipa” robią furorę. Polska zwariowała na ich punkcie. – W związku z doniesieniami o dużej rozpiętości cen najpopularniejszych w tym sezonie lodów w sklepach, informujemy, że sugerowana przez nas cena sprzedaży to: 2,00 zł w przypadku lodów „Ekipa” oraz 2,80 zł w przypadku lodów „Ekipa XL” – informuje producent lodów firma „Koral”.

Smakołyki ze sklepowych zamrażarek zniknęły natychmiastowo. Sądecka firma ma jednak dobrą wiadomość dla ich fanów.

„Zwiększyliśmy moce produkcyjne oraz poszerzamy na bieżąco sieć dystrybucji – wkrótce lody „Ekipa” będą osiągalne dla każdego w sklepach na terenie całego kraju! Zrobimy wszystko, by zatowarowanie zarówno małych lokalnych sklepów, jak i dużych sieci handlowych, było satysfakcjonujące dla przedsiębiorców oraz młodych klientów” – informuje Koral.

– Faktem jest, że spektakularny sukces lodów „Ekipa” przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i póki co występuje wszechobecny deficyt tego produktu na rynku. Prowokuje to przeróżne zachowania w łańcuchu handlowym, nie zawsze mile widziane przez konsumentów. Dlatego aktualnie, najważniejszą kwestią jest dla nas maksymalne sprostanie temu popytowi co usilnie czynimy uruchamiając m.in. dodatkowe linie produkcyjne oraz aktywując kolejne kanały dystrybucji w całej Polsce – informuje Mariusz Jurek, Dyrektor Generalny PPL Koral.

jk

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca