Szybkie fakty

Kategoria Kryminalne
Data 21 listopada 2019
Czytanie ~1 min
Tematy bombka, Boże Narodzenie, wandal
Kryminalne · 21 listopada 2019 · 1 min czytania

Ponad miesiąc do Bożego Narodzenia, a dekoracje już zniszczone! Wszystko przez pijanego wandala!

Autor: Grzegorz Górski Aktualizacja: 21.11.2019 Lokalizacja: Kraków

Jeszcze święta się nie zaczęły, ale bombki przyczepione do bożonarodzeniowej dekoracji na Placu Marii Magdaleny, zostały zniszczone. Pijany czterdziestolatek wymierzył pięścią ciosy w bańki, w których zostały wielkie dziury. Wandal został złapany przez straż miejską i przekazany policji. 

https://www.facebook.com/strazmiejskakrakow/photos/a.296293177057391/2740546645965353/?type=3&theater

Reklama