Jeszcze święta się nie zaczęły, ale bombki przyczepione do bożonarodzeniowej dekoracji na Placu Marii Magdaleny, zostały zniszczone. Pijany czterdziestolatek wymierzył pięścią ciosy w bańki, w których zostały wielkie dziury. Wandal został złapany przez straż miejską i przekazany policji.
https://www.facebook.com/strazmiejskakrakow/photos/a.296293177057391/2740546645965353/?type=3&theater



