„Życiowe wyzwanie” przed posłem PiS. Pochwalił się zdjęciem synka i zdradził jego imię

Musisz przeczytać

Rafał Bochenek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, były rzecznik rządu Beaty Szydło, a obecnie rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, został ojcem. Zdjęcie z synkiem trzymanym na rękach polityk zamieścił w mediach społecznościowych. Zdradził też imię dziecka.

„Życiowe wyzwanie jakie teraz przede mną to rola TATY. Ukochany synek jest już z nami. Dziękuję żonie Oli za ten gigantyczny wysiłek po wielu godzinach trudu Tymuś jest już na świecie: – napisał Rafał Bochenek pod zdjęciem z synkiem na rękach. Poseł podziękował też „za wszelką pomoc i profesjonalizm” lekarzom oraz położnej ze Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie.

Życiowe wyzwanie jakie teraz przede mną to rola TATY 😀 Ukochany synek jest już z nami ❤ Dziękuję żonie Oli za ten…

Posted by Rafał Bochenek on Saturday, November 26, 2022

Rafał Bochenek zaczynał swoją karierę jako prezenter pogody w TVP Kraków. Pracował też jako konferansjer. W latach 2006-2014 był radnym Wieliczki, później radnym powiatu wielickiego. Wyborcy PiS z całej Polski poznali go bardziej, kiedy prowadził konwencje wyborcze tej partii, zwłaszcza tą w Krakowie, na której Andrzej Duda został po raz pierwszy ogłoszony kandydatem na prezydenta RP. To Rafał Bochenek był później głównym prowadzącym spotkania wyborcze Andrzeja Dudy. Po pierwszych wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych został rzecznikiem rządu Beaty Szydło. Kiedy premierem został Mateusza Morawiecki, Rafał Bochenek nieco odsunął się w cień sceny politycznej. W 2018 roku został radnym małopolskiego sejmiku i jego przewodniczącym. W wyborach do Sejmu w 2019 roku startował z pierwszego miejsca listy PiS w okręgu, gdzie wcześniej stratowała Beata Szydło, już wtedy europosłanka. Kilka dni temu Rafał Bochenek został rzecznikiem PiS.

Na weselu Rafała Bochenka bawiła się Beata Szydło. Czy teraz zostanie chrzestną matką jego synka? Jeden z synów Beaty Szydło ma na imię Tymoteusz.

(GS)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca